Krajská hospodářská komora Vysočina

Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina

Akce & semináře

B2B výměna Evropského regionu Dunaj-Vltava - burza Mezinárodního fóra mechatronika 2019

Evropský region Dunaj-Vltava (Kraj Vysočina členem) zve zástupce firem, inkubátorů, start-upů, univerzit, výzkumných institucí aj. na B2B burzu k tématům mechatronika, automatizace, Smart Engineering, Smart Data, Smart Production, Smart Services, AI atd. Akce se uskuteční 25. 9. 2019 v Chamu (Německo), v rámci Mezinárodního fóra mechatronika 2019.

Chcete založit start-up nebo firmu zaměřenou na mechatroniku? Hledáte inovativní partnery k realizaci Vašich projektů?  

Využijte bezplatné B2B burzy Evropského regionu Dunaj Vltava a profitujte ze sítí vedoucích Mechatronických klastrů z Rakouska, České republiky, Bavorska, Švýcarska a Jižního Tyrolska.
Sami rozhodnete, kdo bude Vaším partnerem rozhovoru v předem organizovaných rozhovorech mezi čtyřma očima, a využijete je k výměně nápadů, projektů a výrobků.  

B2B výměna je organizována Evropským regionem Dunaj-Vltava (www.evropskyregion.cz) s ​​podporou Bayern Innovativ.
Účast na B2B burze je bezplatná.

Registrace možná do 22. 9. 2019 zde - https://mechatronikforum2019.b2match.io/page-481

B2B setkání v detailu
1.    bezplatná online registrace na mechatronikforum2019.b2match.io
2.    vytvořte vlastní business profil
3.    vyberte si účastníka rozhovoru. Pošlete a dostanete nabídky rozhovorů a harmonogram na 25.09.2019
4.    organizační tým Evropského regionu Dunaj-Vltava je Vám po celou dobu k dispozici 
Předem naplánované rozhovory mezi čtyřma očima poskytují ideální příležitost k navázání nových kontaktů a k nalezení potenciálních partnerů pro spolupráci. Jako účastník se v předstihu rozhodnete, se kterými partnery chcete mluvit a vyměníte si ve 20minutových rozhovorech názory na své projekty a produkty.
Koho potkáte:
Témata:

startupy
inkubátory
společnosti
univerzity
výzkumné instituce
experty
aj.

mechatronika
automatizace
Smart Engineering
Smart Data
Smart Production
Smart Services
AI
atd.

Po B2B burze následuje Mezinárodní fórum Mechatronika 2019 – etablovaný výroční kongres a evropské tržiště pro síťování zavedených firem s mechatronickými startupy, technologické prezentace a odborné diskuse pro hospodářství a vědu. Téma letošního ročníku je "Budoucnost produkce: Digital - Networked - Global".

Na IFM 2019 je nutné se přihlásit zvlášť. Čekají na Vás významní referenti a inovativní témata – vyplatí se podívat se do programu! Jako start-up si můžete zažádat o jeden z 10 bezplatných Startup-balíčků IFM.

Více informací a registrace na Mezinárodní fórum mechatroniky 2019 - https://www.mechatronikforum.net/. Informační brožura v ČJ viz příloha

Bližší informace k akci poskytne paní Ingrid Linhartová, Business Upper Austria, tel.: +43 (0) 732 79810 5104, e-mail: ingrid.linhartova@biz-up.at