Krajská hospodářská komora Vysočina

Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina

Články

Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost

Kraj Vysočina realizuje soutěž Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost. Chce tímto krokem ocenit snahy organizací, které do svých provozních činností integrují zájmy sociální, environmentální, etické, lidskoprávní a také zájmy zákazníků. Cenu hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost uděluje Kraj Vysočina ve spolupráci se Sdružením pro oceňování kvality subjektům působícím v Kraji Vysočina. Podporu má i od Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina, CZESHA – Unie školských asociací ČR, KOUS Vysočina, z. s., a Vysočina Education, p.o.

03.11.2017

Spolupráce Vysočiny se Zakarpatím se připomínala hlavně na Třebíčsku

Článek z dnešních Horáckých novin o spolupráci s ukrajinskou Zakarpatskou oblastí.

03.11.2017

Předseda Horký se zúčastnil oběda s ukrajinským velvyslancem

Předseda Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina (KHK KV) a zároveň předseda Okresní hospodářské komory Třebíč Ing. Richard Horký se ve středu 18. října zúčastnil pracovního obědu, který v jihlavském Hotelu Gustav Mahler uspořádal Kraj Vysočina na počest velvyslance Ukrajiny v České republice Jevhena Perebyjnise.

23.10.2017

Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina bude spolupracovat s ukrajinským Zakarpatím

Článek z Horáckých novin o pracovní cestě zástupců Kraje Vysočina a Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina na Ukrajinu.

06.10.2017

Firmy z Vysočiny by uvítaly Ukrajince i s rodinami, problémem jsou víza

Podnikům na Vysočině chybí až sedm tisíc zaměstnanců. Proto daly na stůl návrh, že by do regionu pozvaly z Ukrajiny pracovníky i s jejich nejbližšími. Snaha firem však zatím naráží na vládu, která neuvolňuje více víz.

04.10.2017

Třebíčské kotle pro Heilongjiang se budou vyrábět přímo v Číně

Článek z Horáckých novin o pokračování pracovní cesty představitelů Kraje Vysočina a Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina v čínské provincii Heilongjiang.

04.10.2017

KHK KV podepsala smlouvu s Hospodářskou komorou Zakarpatské oblasti

Předseda Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina (KHK KV) Ing. Richard Horký navštívil minulý týden západoukrajinský region Zakarpatská oblast, kde se v Užhorodě setkal s Ottou Kovčarem, předsedou Hospodářské komory Zakarpatské oblasti (HKZO). Vyvrcholením této schůzky bylo podepsání smlouvy o spolupráci mezi KHK KV a HKZO.

03.10.2017

Odpověď Úřadu vlády ČR na kritický nedostatek pracovních sil na Vysočině

Dne 26. 9. 2017 byl Krajské hospodářské komoře Kraje Vysočina doručen dopis z Úřadu vlády ČR ohledně řešení kritického nedostatku pracovních sil.

27.09.2017

Kraj Vysočina pořádal už druhou konferenci ke společenské odpovědnosti

Ve čtvrtek 21. září se v sídle Kraje Vysočina konal druhý ročník regionální konference Společenská odpovědnost organizací. Této konference se zúčastnil také místopředseda Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina Ing. Martin Plachý, Ph.D.

26.09.2017

Vysočina proniká do Číny, Horkého příspěvek vzbudil velkou pozornost

Článek z dnešních Horáckých novin o pracovní cestě představitelů Kraje Vysočina a Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina v čínské provincii Heilongjiang.

26.09.2017

ICF ČR / International Coach Federation

ICF - International Coach Federation (Mezinárodní federace koučů) je největší světová organizace sdružující přes 26 000 profesionálních koučů ze 126 zemí, která letos oslavila již 22 rok od svého vzniku. Soustřeďuje se na rozvoj profese kouče, definuje vysoké profesní standardy, zajišťuje nezávislou certifikaci koučů a akredituje školy a vzdělávací programy podle ICF etických a profesních standardů.

25.09.2017

CzechInvest vyráží za podnikateli z Vysočiny

Přiblížit se podnikatelům v okrajových oblastech Kraje Vysočina, zejména těm malým a středním, chce agentura CzechInvest. Od září pro ně ve spolupráci s okresními městy Havlíčkovým Brodem, Žďárem nad Sázavou, Pelhřimovem a Třebíčí pořádá pravidelná setkání. První akce se koná v pondělí 11. září 2017 v Havlíčkově Brodě a další budou následovat.

14.09.2017