Krajská hospodářská komora Vysočina

Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina

Články

V Třebíči se po roce opět konalo krajské kolo soutěže T-Profi

Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina ve spolupráci s Hospodářskou komorou České republiky zorganizovala dne 16. března 2023 v prostorách Ekotechnického centra Alternátor v Třebíči krajské kolo odborné soutěže „T-PROFI – TALENTY PRO FIRMY“.

17.03.2023

Veletrh dotačních příležitostí v sídle Kraje Vysočina: 15 organizací, přes 70 účastníků, stovky konzultací

I v letošním roce uspořádala regionální pobočka Agentury CzechInvest ve spolupráci s Krajem Vysočina a dalšími organizacemi veletrh dotačních příležitostí. Účastníkům byli k dispozici nejen konzultanti národních a regionálních dotačních titulů a dalších podpůrných nástrojů, ale také zástupci Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina, místních akčních skupin nebo Vysoké školy polytechnické Jihlava.

27.02.2023

PF 2023

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce. Přejeme pohodové prožití vánočních svátků a do nového roku mnoho štěstí, osobních a pracovních úspěchů.

20.12.2022

Vysočina se vybarvila v novém nástěnném kalendáři. Bude provázet rokem 2023

V pořadí dvanáctý nástěnný kalendář vydávaný Krajskou hospodářskou komorou Kraje Vysočina, Krajskou agrární komorou Kraje Vysočina a Krajem Vysočina nese poselství barev a pestrosti, které jsou našemu regionu vlastní. Autorem 13 vybraných fotografií je regionální fotograf Petr Lemberk, který byl ke spolupráci na kalendáři přizván už podruhé. Kalendář nese název Barevná Vysočina.

24.10.2022

Fond Vysočiny: Krajské inovační vouchery jsou otevřené ještě do 13. října 2022

Ještě do 13. října lze požádat o dotaci v rámci programu Inovační vouchery 2022, kterým se Kraj Vysočina snaží podporovat inovační aktivit místních firem.

05.10.2022

Kraj uspořádal už šestou konferenci ke společenské odpovědnosti

Stovka příznivců společensky odpovědného chování přišla ve čtvrtek 22. září do kongresového sálu Kraje Vysočina vyměňovat si zkušenosti a vzájemně se inspirovat. Společenská odpovědnost má dobrovolný charakter a zahrnuje ty činnosti, které organizace realizuje nad rámec zákonných povinností, ať již ve vztahu ke svým zaměstnancům, nebo ke společnosti a životnímu prostředí.

23.09.2022

MSV 2022 představí nové směry rozvoje průmyslových technologií

Na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu, který se uskuteční od 4. do 7. října 2022 na brněnském výstavišti, se představí významné firmy ze všech oborů strojírenství. Svou prezentaci chystají pravidelní i noví vystavovatelé a vrací se také řada firem, které se nemohly zúčastnit loňského ročníku kvůli důsledkům pandemie. Partnerem veletrhu je francouzský region Auvergne-Rhône-Alpes. Pozornost bude dále věnována specializovaným veletrhům IMT, PLASTEX, WELDING, FOND-EX a PROFINTECH.

12.08.2022

Zdraví a zábava pro celou firmu s výzvou 10 000 kroků

Vyzvěte sami sebe nebo kolegy - vytvořte tým a choďte. Soutěžte v rámci Vaší firmy nebo s ostatními společnostmi. Cílem není ujít 10 000 kroků, ale vrátit chůzi do našeho života. Každý krok se počítá, a to i ty nachozené v práci.

09.08.2022

Podnikatelská delegace z Tchaj-wanu zavítala na Vysočinu

V posledním červencové týdnu zavítala na Vysočinu delegace tchajwanských podnikatelů, členů Taiwan Defence Industry Development Association, která navázala na politickou delegaci předsedy Legislativního dvora Tchaj-wanu You Si-kuna v České republice. Během společného oběda, kterého se jako zástupce Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina účastnil Dr. Ing. arch. Jaroslav Huňáček, měli zástupci tchajwanských firem možnost navázat obchodní kontakty se svými vysočinskými protějšky.

09.08.2022

Oznámení o úmrtí Richarda Horkého

V pondělí 25. července 2022 zemřel ve věku 59 let pan Ing. Richard Horký, předseda představenstva Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina.

26.07.2022

T-PROFI 2022 – dvoudenní vlna skvělé energie

84 soutěžících žáků základních a středních škol, 24 pedagogů, 12 kapitánů z významných regionálních firem i polské Swidnice a 10 porotců dorazilo v pondělí 27. 6. do Čestlic u Prahy. Od odpoledních hodin se tak areálem hotelu AquaPalace Prague šířila 130-i hlavá skvělá vlna energie i napěti. Všechny soutěžní týmy si před soutěží užily návštěvu vodního světa v aquaparku. Některé přidaly prohlídku Prahy nebo exkurzi do firem. Po večeři se pak všichni sešli na společnou instruktáž před startem.

01.07.2022

Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost

Po dvouleté přestávce byly 25. dubna 2022 v sídle Kraje Vysočina vyhlášeny výsledky soutěže Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost za období 2020-21. Patnáct organizací a firem bylo oceněno za příkladnou realizaci principů společenské odpovědnosti s tím, že jsou následováníhodným vzorem pro ostatní subjekty v regionu.

29.04.2022