Krajská hospodářská komora Vysočina

Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina

Články

Kraj Vysočina vydává další nástěnný kalendář – Vysočina panoramaticky

Krajský kalendář pro rok 2020 zdobí panoramatické fotografie. Už devátý ročník kalendáře vydává hejtmanství opět ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Kraje Vysočina a Krajskou agrární komorou Kraje Vysočina.

Za přítomnosti členů krajské rady, partnerů a hostů byl dnes nový kalendář obsahující panoramatické fotografie zajímavých míst regionu slavnostně představen. „Společně v našem kraji stále pracujeme na prohlubování spolupráce s podnikatelským sektorem. Jedním z řady dlouhodobých projektů je i náš společný kalendář, letos poprvé v novém formátu a také ve dvou jazycích,“ říká hejtman Jiří Běhounek.

Autorem všech fotografií je už tradičně havlíčkobrodský fotograf Vladimír Kunc. Fotky jsou vybrané tak, aby reflektovaly všechny kouty Vysočiny a objevila se na nich také všechna čtyři roční období. Novinkou je šířkový formát i anglická jazyková mutace. Kalendář vznikl díky podpoře 20 podnikatelských subjektů a firem z Vysočiny, kterým patří velké poděkování. Nebude běžně v prodeji, v podobě dárkového a propagačního předmětu udělá radost partnerům kraje, obou komor i podporujících firem.

Zdroj: www.kr-vysocina.cz