Krajská hospodářská komora Vysočina

Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina

Okresní hospodářské komory Kraje Vysočina

Havlíčkův Brod Jihlava Pelhřimov Třebíč Žďár nad Sázavou

Články

Kraj Vysočina pořádal už druhou konferenci ke společenské odpovědnosti

Ve čtvrtek 21. září se v sídle Kraje Vysočina konal druhý ročník regionální konference Společenská odpovědnost organizací. Této konference se zúčastnil také místopředseda Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina Ing. Martin Plachý, Ph.D.

26.09.2017

Vysočina proniká do Číny, Horkého příspěvek vzbudil velkou pozornost

Článek z dnešních Horáckých novin o pracovní cestě představitelů Kraje Vysočina a Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina v čínské provincii Heilongjiang.

26.09.2017

ICF ČR / International Coach Federation

ICF - International Coach Federation (Mezinárodní federace koučů) je největší světová organizace sdružující přes 26 000 profesionálních koučů ze 126 zemí, která letos oslavila již 22 rok od svého vzniku. Soustřeďuje se na rozvoj profese kouče, definuje vysoké profesní standardy, zajišťuje nezávislou certifikaci koučů a akredituje školy a vzdělávací programy podle ICF etických a profesních standardů.

25.09.2017

CzechInvest vyráží za podnikateli z Vysočiny

Přiblížit se podnikatelům v okrajových oblastech Kraje Vysočina, zejména těm malým a středním, chce agentura CzechInvest. Od září pro ně ve spolupráci s okresními městy Havlíčkovým Brodem, Žďárem nad Sázavou, Pelhřimovem a Třebíčí pořádá pravidelná setkání. První akce se koná v pondělí 11. září 2017 v Havlíčkově Brodě a další budou následovat.

14.09.2017